Inovace biochemických programů
2011 - 2017
Inovace biochemických bakalářských programů Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzity pro potřeby moderní společnosti
Operační program vzdělávání pro konkurenceschopnost
Prioritní osa: Terciální vzdělávání, výzkum a vývoj     Oblast podpory: Vysokoškolské vzdělávání

Novinky

Pozvánka na 3. workshop dne 13. 12. 2013 (pátek) od 10:00 do 12:00 hod. v místnosti A5/107.


Připravujeme 2. periodický workshop účastníků projektu, na kterém budou členové řešitelského týmu informovat o postupu v jednotlivých klíčových aktivitách projektu a představí všem přítomným novinky ve využití ICT při výuce (SW Molecular Conceptor, virtuální laboratoř). Setkání se zúčastní zaměstnanci Biochemického ústavu PřF MU, NCBR, Katedry laboratorních metod LF a Ústavu biochemie LF.
Workshop se uskuteční v pátek 14. 12. 2012 od 10:00 do 12:00 hod. na Ústavu biochemie PřF v Univerzitním kampusu Bohunice (budova A5, místnost 114 a 107)
Fotogalerie


Zde najdete webovou aplikaci Virtuální laboratoře ÚB PřF MU


Připravujeme 1. periodický workshop účastníků projektu, na kterém budou členové řešitelského týmu informovat o postupu v jednotlivých klíčových aktivitách projektu a představí všem přítomným novinky ve využití ICT při výuce (SW Molecular Conceptor, virtuální laboratoř). Setkání se kromě zaměstnanců Biochemického ústavu PřF MU, NCBR, Katedry laboratorních metod a Ústavu biochemie LF zúčastní také zástupci partnerů projektu, firem BioVendor - Laboratorní medicína a.s. a ANF DATA spol. s r.o.
Workshop se uskuteční v úterý 21. 12. od 10:00 hod. v zasedací místnosti PřF v Univerzitním kampusu Bohunice (budova A17, místnost 432)
Fotogalerie

Evropský sociální fondEvropská unieMinisterstvo školství, mládeže a tělovýchovyOperační program Vzdělávání pro konkurenceschopnostMasarykova univerzita
INVESTICE DO ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.